Movies
Ratings
577
The TerminalRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Soup Is Not FreeRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0- Concerning My DaughterRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 2.5
Three SistersRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5- The Soul EaterRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0