Titles you rated
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.5
SomewhereRated ★ 2.5- Aimless BulletRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
- VictoryRated ★ 4.0
The Best of EnemiesRated ★ 3.0
Barry LyndonRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 2.5
The EastRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0- The Electric StateRated ★ 1.5