Titles you rated
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The JudgeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0