Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Hit ManRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Road HouseRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
RiseRated ★ 4.0- FyreRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 4.0- The Redeem TeamRated ★ 4.0