Titles you rated

The Novelist's FilmRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- CrescendoRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
IdolRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5- Time to HuntRated ★ 3.0
- Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 4.5
- The HighwaymenRated ★ 3.5
- FracturedRated ★ 3.0
- Set It UpRated ★ 3.5