Titles you rated
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 5.0
How to Be SingleRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0- Partly CloudyRated ★ 3.5
- LavaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 1.0