Titles you rated
The ShiningRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
The CellRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0