Movies
Ratings
1430
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- BrickRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 3.5
NoiseRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Leave the World BehindRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5