Movies
Ratings
906
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
HoppersRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
- MaterialistsRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 4.0- BallerinaRated ★ 4.5
The GrinchRated ★ 4.0