Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5- Bicycle King Uhm Bok-DongRated ★ 0.5
Silent HillRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 0.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
This Is the EndRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.0