Movies
Ratings
205
Green BookRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5- Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 2.0