Titles you rated
Mishima: A Life in Four ChaptersRated ★ 4.5
planetarian 星の人Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
Under the Open SkyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Boiling PointRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5