Titles you rated
GretaRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0