Movies
Ratings
128
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
Elite SquadRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0