Titles you rated
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5

The ChildeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 4.0