Movies
Ratings
1980- Sound of FallingRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 3.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 4.0- Be a SaviorRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 4.0