Movies
Ratings
437
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- The World of LoveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.5- FixedRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- PEPPERTONES In Cinema: Everything Is OKRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
I Lost My BodyRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0