Movies
Ratings
112
A Man and a WomanRated ★ 1.5
ChefRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 0.5
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.5