Movies
Ratings
414- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0- IncoherenceRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
- Tale of CinemaRated ★ 4.5

The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5- Güle-GüleRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
2046Rated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 4.5
Breaking SurfaceRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0