Titles you rated
InsurgentRated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
A Drop of the GrapevineRated ★ 1.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
A Stitch of LifeRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Lost and FoundRated ★ 3.5
Poison Berry in my BrainRated ★ 3.0
Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
The Furthest End AwaitsRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Color Me TrueRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.0
Sweet BeanRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5