Movies
Ratings
713
Modern TimesRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5- Marrying the MafiaRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0