Movies
Ratings
984
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.0
Dilili in ParisRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0