Titles you rated
The GrandmasterRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0- The Great FloodRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- Pretty CrazyRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0