Movies
Ratings
381- Tale of CinemaRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
LifeboatRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 1.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0