Movies
Ratings
188
DefaultRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
Camille ClaudelRated ★ 4.5
FridaRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5