Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 2.5
Vertical LimitRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
My Beautiful Girl, MariRated ★ 2.5
A FamilyRated ★ 2.0
Nicholas on HolidayRated ★ 2.5- If the Sun Rises in the WestRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 3.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5