Movies
Ratings
557
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Love UntangledRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
After the RainRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5- Lost in StarlightRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0