Movies
Ratings
229
Purple NoonRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0