Titles you rated
Primal FearRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5- Queer Movie Butterfly: The Adult WorldRated ★ 0.5
Gangster HighRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.5
The MistRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 2.5