Movies
Ratings
30
The DescendantsRated ★ 5.0
OctopussyRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
BlackRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 1.0
Lucky Number SlevinRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 1.0
LeonRated ★ 5.0
The IsleRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 4.0