Movies
Ratings
108
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
BlackRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 2.0
Oki's MovieRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0