Movies
Ratings
1278
ExhumaRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.0
Rent: Filmed Live on BroadwayRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.5- Mission: CrossRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5- Wall to WallRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5