Movies
Ratings
1317- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
- Wall to WallRated ★ 1.0
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 2.0
Land of HappinessRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 1.0- The PlotRated ★ 0.5
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.0