Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5

The PlatformRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 5.0
Last Night in SohoRated ★ 3.5
The Night of the UndeadRated ★ 2.0
An Easy GirlRated ★ 4.0- BeckettRated ★ 2.5
Jules and JimRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0- A Fall from GraceRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
Sink or SwimRated ★ 4.0- Move The GraveRated ★ 3.0