Movies
Ratings
368
Free GuyRated ★ 4.0- Hijack 1971Rated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0