Movies
Ratings
398
HereticRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 2.0- MaterialistsRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WombRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0- White GirlRated ★ 3.5