Movies
Ratings
273
Extreme JobRated ★ 4.0- The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
100 ThingsRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0- SabrinaRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5