Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5