Movies
Ratings
97
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.5
TenetRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
It's a Free World...Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0