Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5