Movies
Ratings
319
The Dark KnightRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
The ScamRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0