Movies
Ratings
110
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5- The WickedRated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
11:14Rated ★ 4.0
March of the PenguinsRated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 4.5