Titles you rated
Uchujin no AitsuRated ★ 3.5
Ka「」Ku「」Shi「」Go「」ToRated ★ 1.5- The YeastRated ★ 1.0

NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.0
Giving Up World DominationRated ★ 3.0
Night on EarthRated ★ 3.5
Teki ComethRated ★ 3.0
The GesuidouzRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
RipplesRated ★ 2.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 3.5
AimitagaiRated ★ 3.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Ikoku NikkiRated ★ 2.5
A Girl Named AnnRated ★ 3.0
SakuraRated ★ 1.5