Movies
Ratings
869- Hi.5Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0