Titles you rated
Erin BrockovichRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5- Our PresidentRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5