Movies
Ratings
423
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
RampantRated ★ 2.0
ChampionRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0