Movies
Ratings
1514- EliRated ★ 3.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
NebraskaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Incident in a GhostlandRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Talk to MeRated ★ 4.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0
Survival FamilyRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 4.0