Movies
Ratings
352
ParasiteRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0- Friend ZoneRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.5
The RestlessRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
Bicycle ThievesRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
Un Chien AndalouRated ★ 3.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.0