Movies
Ratings
635- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 1.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Typhoon ClubRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
May DecemberRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 2.0