Movies
Ratings
41
The Blind SideRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0